Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Perempuan.!! hehe..Lelaki Kene Lah Faham

More
15 years 9 months ago #26816 by Sky_Hanz
pijon tulis:

pergh sayu aku bca warkah ko atinko....ko mmg mat bunga le

Btol tue pijon.. Ade jugak mt bunga kn aka atinko.. hehe
:laugh:
More
15 years 9 months ago #26821 by pijon
hahaah x tido lg ko mr sky....atinko mmg mat bunga dr sjak azali lg hahahajgn marah
More
15 years 9 months ago #26826 by Taha89
shafique tulis:

Taha89 tulis:

pompuan memang complicayed. nk suh orang paham dia. dia xpenah nak paham org. ckp nak s2dy pown majuk, ckp ada hal pun majuk, kuar ngan kawan laki pown majuk. mende ntah. hampeh tol... eeeeee... geram

TAK SOKONG! TAK SETUJU

Yer la bab nie pasal pompuan. dijadikan manusia nie berbilang identiti. ada sesetangah mcm tue tapi ada yang okie. pendek kata mcm mana kita sesuaikan diri dan mcm mana kita adjust2. Sekian lama aku perasan bukan gurl nie complicated tapi MANUSIA. Betol tak? R u so predictable?

apa2 jelah:S
More
15 years 9 months ago #26831 by chod
tu la yg d katakan manusia ..yg mempunyai daya memikir..tepuk dada tanye selera.berfikir la secara rasional ye..
More
15 years 9 months ago #26881 by missfasha
atinko tulis:

Kpda gadis² fungkurian... trimalah warkah ini yg ikhlas dari hatiku yg suci ini..

Gadis....

Tanpa dirimu ku hanya manusia tanpa cinta
Dan hanya dirimu yang bisa
Membawa surga dalam hatiku

Ku ingin engkau menjadi milikku
Aku akan mencintaimu
Menjagamu selama hidupku
Dan aku kan berjanji
Hanya kaulah yang kusayangi
Ku akan setia disini
Menemani…

p/s: jgn cop aku mat jiwang dah... layarilah jiwang.org.. haha...

kalau la ramai lelaki berfikir mcm ni alangkah bagus nye...aman dunia..tp sesetengah lelaki je yg mcm ni..ahaks.:)
More
15 years 9 months ago #26887 by lina_adnan8
ni baru lah nama nya true colour of d world..
byk org byk ragamnya..
semua nya ada pro and contra nya
ada lelaki.. ada perempuan..
ada yg memahami.. ada yg x..
kena ada give n take.. barulah seimbang.. :P
More
15 years 9 months ago #26898 by atinko
steady laa fahsa. AhakZX!!!
More
15 years 9 months ago #26907 by pijon
ko mmg sempoi le fasha ;) ;)
More
15 years 9 months ago #26941 by guydacosta
aik.. kat sini pon ada fasha.. jgn jadi fasha sendat udah la.. muahaha~~ i gurau je...
More
15 years 9 months ago #26942 by Sky_Hanz
guydacosta tulis:

aik.. kat sini pon ada fasha.. jgn jadi fasha sendat udah la.. muahaha~~ i gurau je...

kalau xngusik org xleh kerr guy.. :cheer:
More
15 years 9 months ago #26945 by Cik Siti
malang tul dpt bOipren kureng pemahaman ni..bile terus terang kata mendesak..bile Org pOmpan berkias x pham lak..:( nk kna hantar bOipren² ni sume gi kursus pemahaman kOt baru dia paham..:woohoo:

ape² aje..
Attachments:
More
15 years 9 months ago #26951 by Sky_Hanz
Cik Siti tulis:

malang tul dpt bOipren kureng pemahaman ni..bile terus terang kata mendesak..bile Org pOmpan berkias x pham lak..:( nk kna hantar bOipren² ni sume gi kursus pemahaman kOt baru dia paham..:woohoo:

ape² aje..

Cik Ct.. xsemua laki(boipren) mcm tue.. daku sbgai kaum lelaki jugak ade kureng memahami perempuan, tapi kire ade kesedaran la kami ni ade kekurangan nyer.. begitu juga perempuan ade keistimewaan nyer..

If all type laki n pompuan ni perfect n bole sgt2 memahami antara satu sama lain mmg xkn ade poligami n penceraian dlm dunia nie.. ;)
Time to create page: 0.546 seconds