Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Vote! Tee Shirt Fungkur.Org

More
15 years 8 months ago #27820 by shafique
ekceli tutup undian 15/8/08. Skang masih tgh survey kain ngan bajet yang menarik. kalo korang ada cadangan or pape leh pm terus kepada haku.
More
15 years 8 months ago #27823 by shoradhi
Shafique dah bgtau pasal URL tuh, nanti aku adjust kat mana2 design yang menang..., tapi xdalah beso ngat kot fungkur, sbb kang, xmasuk plak ngan baju...tgk r mcm ne, aku wat dulu, pastu korang bgtau r...tgh mana yang menang dulu...
More
15 years 8 months ago #27826 by delang
waaa best nih. dah lame x masuk site nih dah makin gempak sekarang...aku vote ijau jugak la...nnti siap aku beli satu la :D
More
15 years 8 months ago #27832 by sya_zachery
hek3...cantek itam..tapi itam slalu dah ada..cube la wat ungu ke..oren ke,kuning ke,cekelat ke..ngeeeeeeeeeee..
More
15 years 8 months ago #27833 by shoradhi
sya_zachery tulis:

hek3...cantek itam..tapi itam slalu dah ada..cube la wat ungu ke..oren ke,kuning ke,cekelat ke..ngeeeeeeeeeee..

ada jerk kaler lain, tapi esign tuh xterpilih...kuang3x....:P
More
15 years 8 months ago #27854 by owned
design 1 cantik ~ hitam + bergaya
More
15 years 8 months ago #27890 by shafique
Poll dah tutup. wonder apa result dia plak.
More
15 years 8 months ago #27891 by erryzx_
victory bel0ng to RED,.,.hehe~
:laugh: :laugh: :laugh:
More
15 years 8 months ago #27892 by Sky_Hanz
Hurmm...
Mana2 pon bole kan...
Janji ade Baju dari fungkur site...

B)
More
15 years 8 months ago #27894 by erryzx_
bile proses tempahan bley di buat nih...?
:laugh: :laugh: :laugh:
More
15 years 8 months ago #27899 by shafique
memandangkan minggu nie aku keje 8 AM to 1 AM (I mean 1 pagi) so there\'s will a delay.. nak confirm jenis kain apa semua.. haizz susah nak bergerak.

Blame kawan2 aku sebab amik cuti intebiu keje gomen so short of staff aku kena cover.
More
15 years 8 months ago #27901 by shoradhi
shafique tulis:

memandangkan minggu nie aku keje 8 AM to 1 AM (I mean 1 pagi) so there\'s will a delay.. nak confirm jenis kain apa semua.. haizz susah nak bergerak.

Blame kawan2 aku sebab amik cuti intebiu keje gomen so short of staff aku kena cover.

pelan2 kayuhB)
Time to create page: 0.547 seconds