Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

[Megaupload] Bypass Slot guna IE V2!!

More
17 years 3 months ago #15486 by zerox
Skill bypass mengepass nih memang aku minat betul...terutama bila duduk kat Uni mula ler semua kener block...

Sape2 yang nak bypass Megaupload limit slot leh rujuk di bawah...X perlu install software kebende..x der la spyware ngn virus..bla..bla..bla..

*edited*
======

untuk Kemudahan korang semua aku dah buat cara senang utk bypass, cuma perlu download file dibawah;

=====================================
depositfiles.com/files/465156
www.megaupload.com/?d=NACGF7F7
download.yousendit.com/551772B344E2F918
d.turboupload.com/d/1349927/hck.rar.html
=====================================

p/s: semua file sama jer, cuma aku letak mirror byk2, tgk maner yang laju dan senang download. Ader problem leh kemukakan kat sini!!<br><br>Post edited by: zerox, at: 2006/12/21 21:55
More
17 years 3 months ago #15487 by shafique
aku nak try nanti. Hari tue lama gak ar aku pakai agent untuk emulate jadi Alexa toolbar nie. Cuma sebulan nie dah x boleh. Hmm.. anyway good info. Im gonna try it later :)
More
17 years 3 months ago #15816 by jinki
Ni ade satu lg care....kpd pengguna firefox..

1.mula2 install addon ni

---&gt; addons.mozilla.org/firefox/59/
2.pastu restart firefox

3.klik kt TOOl--&gt;User Agent Switcher--&gt;OPTIONS--&gt;options--&gt;User Agents

4.Klik Add..

5.Isi camni...

*Description:MEGAUPLOAD

*User agent:Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Toolbar)

6.Siap

tiap kali korang nk download kt Mgaupload korang just pergi ke TOOL--&gt;User Agents Switcher--&gt;MEGAUPLOAD<br><br>Post edited by: jinki, at: 2006/12/26 07:52
More
17 years 3 months ago #15817 by shafique
Aku try dah tapi x boley. sebelom nie pon emmang aku dok pakai cara nie. skang dah x boley ar. or pc aku jer yang x boley nie?
More
17 years 3 months ago #15875 by jinki
aiikk..aku try ok jeerr...mungkin ko ade silap setting tu..ataupun PC aku dah pun melakukan anjakan paradigma demi kelesaan tuannya(aku laa tu)...hehe..:P
More
17 years 3 months ago #15878 by shafique
OKeh. Dah Boley! Apa ke hal ntah browser aku nie. Aku re-install balik baru okeh. Yeyeh! X yanh guna IE dah!
More
17 years 3 months ago #15891 by gmi
aku pakai ni jer utk firefox

addons.mozilla.org/search.php?q=megauplo...pe=A&app=firefox

lepas install korg pi kat Tools&gt;Megaupload 3, pastu enable sblm ko bukak link megaupload, lepas tu ko disable balik lepas link tuh dh bleh guna.

tapi kalo ko biar je enable pun ok gak. xde hal punye.

lagi satu kalo dia x jadik korg refresh atau bukak balik link dalam tab baru sampai dapat. ok.<br><br>Post edited by: gmi, at: 2006/12/27 16:16
More
17 years 3 months ago #15960 by jinki
nmpak lg senang..t aku akn ttp setia dgn care aku tu...ahalzz..;)
More
17 years 3 months ago #15967 by shafique
MAkin banyak alternatif nie, bagus2 tapi untuk Firefox nie. Hehehe!! TEngok topic untuk IE. Janji blasah. Aku dah copy sume cara2 nie wat koleksi. Hehehe!!
More
17 years 3 months ago #15977 by hondacup_89
amende ni???? aku xtau pe2 pun. leh bagi detail tak.....
........................................(xingat yg atas ni)
ambil galah tolong tunjukkan
aku budak baru belajar
kalau salah tolong tunjukkan
More
17 years 3 months ago #15980 by shafique
hondacup_89 nie cara untuk mengatasi download slot yang always full kalo donlod dari megaupload. Sebanarnya kalo pakai IE leh install megaupload toolbar. Tapi dah ler tak cun toolbarnyer. Jadik kepada pengguna Musang Berapi kita dah ada beberapa addon atau plugin untuk bypass masalah ini sebab MEgaupload TOolbar tidak dikeluarkan untuk Musang BErapi. So dengan toolbar nie kita leh emulate Megaupload dengan menganggap Browser kita nie dah diinstal dengan tollbar mereka (emulate alexa toolbar x salah aku). Ko cuba jer cara gmi and jinki pakai. memang menjadi. lagi pun aku pakai cara jinki sebab dah lama pakai cara tue. Most drama or movie aku donlod pakai megaupload nie. sebab banyak resource especially asian stuff diupload ke sini. hope dapat ber penerangan kat hondacup_89 :)
More
16 years 6 months ago #21208 by lanz69
nie care plg sng nk bypass slot
ikt care ni...

1. klik about:config di address bar
2. Cari general.useragent.extra.firefox
3. Double klik dan ganti dengan Firefox/2.0 MEGAUPLOAD 1.0

Time to create page: 0.484 seconds