Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

:: Mini Gath untuk Halatuju Gath besar2an 2009 ::

More
15 years 1 month ago #32133 by erryzx_
Momok_Siam tulis:

affa tulis:

nak g ker tak g....

Appa 21 nanti kita gie melantak umah orang kawen dulu lepas tu baru gie gath tu.... amacammmmmmm........ ahakz.... siapa kawen jgn tanyer la janji layan nasi orang kawen dulu muahahahhahahazzzzz..

kire en.momok pon turut serta kan..?
sky, letak name,..,hehe~
:positive: :positive: :positive:
More
15 years 1 month ago #32135 by apis_death

Apa jadah ko jdi pelayan, baju sume mcm mana nak setel.. ketok kang :lol: :lol:

haha.. ala , aku kene tang baju ke nnt? adeh.. xleh2 , nnt kt pelita kite setel cmne.. huhu
More
15 years 1 month ago #32137 by Sky_Hanz
apis_death tulis:

haha.. ala , aku kene tang baju ke nnt? adeh.. xleh2 , nnt kt pelita kite setel cmne.. huhu

Muahahahaha... xder2 kita dah bincang kat cc ritu.. ko jgn ngada2 eayy.. aku hunt ko nnti.. :laugh: :laugh:
More
15 years 1 month ago #32138 by apis_death
Sky_Hanz tulis:

apis_death tulis:

Muahahahaha... xder2 kita dah bincang kat cc ritu.. ko jgn ngada2 eayy.. aku hunt ko nnti.. :laugh: :laugh:

cess.. nh yg aku kene blaja ilmu ayah pin nh.. leh ilang2 g ngeri kayangan.. huhu~
More
15 years 1 month ago #32139 by Sky_Hanz
apis_death tulis:

Sky_Hanz tulis:

apis_death tulis:

cess.. nh yg aku kene blaja ilmu ayah pin nh.. leh ilang2 g ngeri kayangan.. huhu~

Ilang la mcm mana, aku tau kamu dimana wakakakakka.. tuan amba xleh ilang lagi.. muahhahaa
More
15 years 1 month ago #32140 by apis_death
haha.. sib baik la aku ade je kt opis sejuk nh (cc le) , lau x mmg aku pegi cr ceruk2 dunia yg xmgkin lu dpt sampi nye.. haha

nnt nk g mini gath tu cmne.. ko nk aku g ngan ko skali ke?
More
15 years 1 month ago #32142 by Sky_Hanz
apis_death tulis:

haha.. sib baik la aku ade je kt opis sejuk nh (cc le) , lau x mmg aku pegi cr ceruk2 dunia yg xmgkin lu dpt sampi nye.. haha

nnti aku msg ko.. set sapa g eay mini gath.. muahahaha
More
15 years 1 month ago #32143 by apis_death
Sky_Hanz tulis:

apis_death tulis:

nnti aku msg ko.. set sapa g eay mini gath.. muahahaha

erm.. ade sorg lg btanye ngan aku.. lau ade transport.. dia nk ikut naik skali..
More
15 years 1 month ago #32144 by Sky_Hanz
Sapa lak nie..?? adesss ko nie.. nnti aku kal ko la apiss.. huhu :whistle: :whistle:

Dah2 jgn wat spammer sini.. tnya tempat lain, ym ker mana yg ptt.. huhu
More
15 years 1 month ago #32146 by apis_death
yelah2 , spam sket2 je nh.. cian kt aku ~
More
15 years 1 month ago #32160 by Sky_Hanz
erryzx_ tulis:

tujuan mini gath ini diadakan adalah untuk mencapai kata sepakat ke-mana-kah arah tuju gath besar2an akan dibuat pada bln 4 nnt, segala hal yg berkaitan akan dibincangkan seperti lokasi, xtvt, trnasportasi, perbelanjaan, penginapan dan laen2,,.,.,.kepada sesiapa yg berminat utk menghadirkan diri pada sesi diskusi di mini gath itu nnt sila masuk kan name anda ye,..,TQ in advance,.,.~

1.Tuan Tanah (Fakri)- mastermind
2.sky_hanz - mastermind-2
3.erryzx_-
4.Mira1384 -
5.sya_zachery -
6.miss fasha -
7.apis_death -
8.hunnyville -
9.mista affa -
10. Momok_Siam -

List yg terbaru.. Semua dijemput hadir.. Mai mai mai la dtg B) :positive:
More
15 years 1 month ago #32182 by atinko
WTF!!! gua tak dpt plak menghadirkan diri.... ada kat mlaka.... jonker street mode... andaikata sempat, gua join.. lgpun dkt jer ngan umah....
Time to create page: 0.562 seconds