Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

PERNAH TAK KORANG ?

More
18 years 4 weeks ago #1972 by wanina
Replied by wanina on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
KODEN wrote:

boosook wrote:

khokhohkhokho...tak penah plak pikir topik ni hebat..
tapi aku ade terpikir empunya topik ni jijik ade la..kahkahkakhahka...kejijikan gak ek? :p hampon koden...guro2 :P

pernah tak korang terpikir korang akan mati satu hari nanti?
kohkhohkohkhoh soklan maot!!!...mmg soklan pasal maot...
:sick:

ampes boosook aku geget puting ko tu kang .. huhuhuhuh :evil: :evil: :evil: :evil:

Aku pernah boosok terpikir pasal mati nih .. sebab aku rase aku dah mengalami tande tande 100 hari tu .. aku jadi takott .. banyak tul dose aku lakukan di muke bumi nih ..

aku takott masok nerakeee .. Waaaa ....

Korang pernah tak tak de duit waktu korang memerlukan duit .. ? heuheuhe.. yg ni mesti pernah nye ..

huhuhu pernah sangat .. tgh duit tak dalah tayar nak pancit.. pahtu nak makan banyak masa duit takdok..huhuhuhuh

pernah tak korang pernah alami sesuatu perkara tetapi korang rase dulu dalam mimpi korang kira macam instint aahh..??? contohnya korang mcm pernah masuk jalan ni dulu tapi ni first time korang ..padahal tu sumer dalam mimpi...?
More
18 years 4 weeks ago #1977 by boosook
Replied by boosook on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
wanina wrote:

pernah tak korang pernah alami sesuatu perkara tetapi korang rase dulu dalam mimpi korang kira macam instint aahh..??? contohnya korang mcm pernah masuk jalan ni dulu tapi ni first time korang ..padahal tu sumer dalam mimpi...?

PERGHHHHH!!!
PENAHHH SIOT!!!
siriyus aku penah...byk kali gak la..bukan skali dua...tapi mmg penah..sungguh!SUMPAH PENAH..knape?tak caye ek..:pinch:

Penah tak korang bile mengalami perkara diatas ni pastu tertanya2 kat diri korang sendiri.. \"MAcam pernah ku liat tempat ini,tapi dimana yah?\"
pernah?haaah! pernah??? :evil: :blink:
More
18 years 4 weeks ago #1979 by somak
Replied by somak on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
pstt.. psttt.. korang suma.. penah ke time korang det.. tgh burak2 ngan pakwe/makwe korang terpanggil dia ngan nama lain.. :whistle:
More
18 years 4 weeks ago #1985 by wanina
somak wrote:

pstt.. psttt.. korang suma.. penah ke time korang det.. tgh burak2 ngan pakwe/makwe korang terpanggil dia ngan nama lain.. :whistle:

huhuhuhu tak pernah.. sebab aku paggil nama manja huhuhuhuhu

pernah tak korang tengah duk asyik buat apa ÃÆâ€â„ÃÆâââ€Ã
Attachments:
More
18 years 3 weeks ago #2016 by *buBbLE*
Replied by *buBbLE* on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
wanina wrote:

erk...ini namenyer de javu..ekekek
salu gak jd pade bub..
contohnyer dlm mimpi jumpe balak ensem...skalik esok bebetol jumpe kt situasi yg same..tmpt yg lebey kurang same..
tp salunyer mimpi jumpe lecturer...esok jumpe bebetol..kena marah..wakikikiki...pdn muke bub :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
More
18 years 3 weeks ago #2043 by KODEN
Replied by KODEN on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
wanina wrote:

pernah tak korang tengah duk asyik buat apa ÃÆâ€â„ÃÃÆâ€â„Ã

More
18 years 3 weeks ago #2053 by wanina
KODEN wrote:

wanina wrote:

pernah tak korang tengah duk asyik buat apa ÃÆâ€â„ÃÃÆÃÂÂ

More
18 years 3 weeks ago #2056 by delang
Replied by delang on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
KODEN wrote:

wanina wrote:

pernah tak korang tengah duk asyik buat apa ÃÆâ€â„ÃÃÆÃÂÂ

More
18 years 3 weeks ago #2092 by KODEN
delang wrote:

penah tak korang borak2 ngan awek/pakwe korang,tp korang cakap lame dr awek/pakwe korang,last bateri abis tanpa disedari?sedangkan dh setengah jam korang borak ngan bateri abis...:silly: :silly:

huhuh aku rase situasi hampir same .. tapi bukan dgn betri fone .. Yang aku pernah .. aku punye la syok becakap dan dengan konfiden la aku hingat dia mendengar dengan kusyuk .. Tetapi ... Rupenye dia tgh tidoo .. siap dengar bunyi dengkur tido lagi .. kurang sioman tul ar itu pompan .. ehh silap kurang sivik ar ..

Korang pernah tak di saat korang tgh buat sesuatu yg penting tetibe rase perut memulas .. dan rase dah sampai kat hujung hujongg je tak ley tahan dah .. heheheheh :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
More
18 years 3 weeks ago #2099 by delang
Replied by delang on topic Re:PERNAH TAK KORANG ?
KODEN wrote:

delang wrote:

penah tak korang borak2 ngan awek/pakwe korang,tp korang cakap lame dr awek/pakwe korang,last bateri abis tanpa disedari?sedangkan dh setengah jam korang borak ngan bateri abis...:silly: :silly:

huhuh aku rase situasi hampir same .. tapi bukan dgn betri fone .. Yang aku pernah .. aku punye la syok becakap dan dengan konfiden la aku hingat dia mendengar dengan kusyuk .. Tetapi ... Rupenye dia tgh tidoo .. siap dengar bunyi dengkur tido lagi .. kurang sioman tul ar itu pompan .. ehh silap kurang sivik ar ..

Korang pernah tak di saat korang tgh buat sesuatu yg penting tetibe rase perut memulas .. dan rase dah sampai kat hujung hujongg je tak ley tahan dah .. heheheheh :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

oiii...jangan belame bah..

penah tak korang terbuang air beso@air kecik dalam sluar?
msti penah kan? :evil: :evil: :evil:
More
18 years 3 weeks ago #2103 by KODEN
delang wrote:

pernah mase kecik ... Mase pakai pempes lagik ar org kate .. heuheuehuehueh

Pernah tak korang Terase lapar mase sekarang nih ... ??? :whistle: :whistle:
More
18 years 3 weeks ago #2112 by wanina
KODEN wrote:

delang wrote:

pernah mase kecik ... Mase pakai pempes lagik ar org kate .. heuheuehuehueh

Pernah tak korang Terase lapar mase sekarang nih ... ??? :whistle: :whistle:

macam mana nak rase baru jer balik makan...

huhuhuhuh korang pernah tak tengok shinobi muahahahahaha aku dah pernha muhuhuhuhhhhahahaha :blink: :laugh: :woohoo:
Time to create page: 0.793 seconds