Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

LEPASKAN GERAMMM !! ( ala ala Pagi Di Era )

More
17 years 7 months ago #8956 by honeyoii
Replied by honeyoii on topic Re:Tak Malu Ke!
iEn wrote:

Tensyen tol ada sorang mamat yg aku tak kenal duk mengaco aku dr petang sampai ke malam.. nak study pon tak senang.. ntah mana dia dpt no fon aku nie.. sesat ape. tetibe jek nak ajak berlucah ngan dia ...

"berapa bayaran kau mahu?"..

Grrrr!! bodo bodo bodo!!

bahaya tu tau ien.. manalah tahu dia skodeng ien dan perhatikan gerak geri ien.. tak boleh dibiarkan tau. jgn jln sorang2 tau..

Honey paling benci manusia jenis tu.. jauh2kan lah
More
17 years 7 months ago #8961 by iEn
Replied by iEn on topic Re:Tak Malu Ke!
masalahnye dak tu dr UIA.. gile ape.. cerita selanjutnya ada kat blog ien

Dak Cacat!
More
17 years 7 months ago #8964 by rayz
Replied by rayz on topic Re:Tak Malu Ke!
iEn wrote:

masalahnye dak tu dr UIA.. gile ape.. cerita selanjutnya ada kat blog ien

Dak Cacat!

ooo... cam tu ke ceritanya.
rayz dah baca dah kat blog iEn.
inagtkan bdk kat UIA tu baik semuanya, ada gak yg perangai cam tu ya.:(
skrang ni dia dah tak kacau iEn lagi ke?
More
17 years 7 months ago #8991 by iEn
Replied by iEn on topic Re:Tak Malu Ke!
ien tukor no lain. (ada dua sim).. hehe. aman ckit.. gegege!
More
17 years 7 months ago #9245 by saru
iEn wrote:

geram ngan mak aku tetibe ngamok.. cucu2 dia buat selerak dlm umah.. aku jugak yg kene marah.. dah bosaaan laarr asyik aku jeek jadik tempat lepas geram!! cam nak lari dr rumah jaaa!! *(^^&%^$$#$!!

Aku rase baik ko sruh mak ko masuk wrestling.....klau dia geram...boleh dia pkul org... xde marah2 ko lg dah.... ok x ...
More
17 years 7 months ago #9252 by honeyoii
sedih sgt hari nie..pagi2 dah sedih.

Tak salahkan sbg seorg kakak utk tegur adik klu ade buat silap. Tadi nenek honey tumpang keta nak g bank tp bank buka 9.30am.Honey kerja 8.15am.. honey kata honey boleh teman tp jam 9.30 br dpt keluar minta adik teman lah nenek tu sekejap.

Adik boleh ckp " Nenek tu menyusahkan org je"...
So honey dgr tak betul..honey tegurlah. Berlakulah adegan tekak menekak. Honey tahu mesti dlm hati adik dia benci sgt2 kat honey. Klu part gaduh nie mesti honey kalah dgn adik2.

Sabar je lah... entah bila dia nak matang umur dah 20thn ..lelaki plak tu
More
17 years 7 months ago #9258 by iEn

Aku rase baik ko sruh mak ko masuk wrestling.....klau dia geram...boleh dia pkul org... xde marah2 ko lg dah.... ok x ...

good idea.. tp mak ien dah tua arr.. silap skit jatuh terfungkur plak nanti.. hueheueh!!

marah kan owang lain.. honey plak jadik mangsa errk.. mana bleh benci kat nenek camtu sekalik.. isk3..
More
17 years 7 months ago #9328 by Hondaex1991
%$%$#^%&(% rasa nak bakar je bank BCB.... cakap macam keling... dulu cakap loan aku boleh buat 20k pastu turun 17k sekarang turun lagi 16k.... adus.... takkan nak bayar downpayment keta sampai 13k aku mana ada duit... :angry: ingat nak pakai basikal jelah takyah isi minyak :woohoo:
More
17 years 7 months ago #9395 by guydacosta
honeyoii wrote:

sedih sgt hari nie..pagi2 dah sedih.

Tak salahkan sbg seorg kakak utk tegur adik klu ade buat silap. Tadi nenek honey tumpang keta nak g bank tp bank buka 9.30am.Honey kerja 8.15am.. honey kata honey boleh teman tp jam 9.30 br dpt keluar minta adik teman lah nenek tu sekejap.

So honey dgr tak betul..honey tegurlah. Berlakulah adegan tekak menekak. Honey tahu mesti dlm hati adik dia benci sgt2 kat honey. Klu part gaduh nie mesti honey kalah dgn adik2.

Sabar je lah... entah bila dia nak matang umur dah 20thn ..lelaki plak tu

kesian..guy tgk ada nada tidak berlagu dalam message nie... x per la honey.. bawak bersabar... honey harus didik dia... jgn plak honey mengeluh atau bersungut.. kerana itu bermakna honey tidak bersuyukur dengan apa yang ada.. dan ingat, itu juga adalah ujian dariNYA...
More
17 years 7 months ago #9417 by anakmelayu
Replied by anakmelayu on topic Re:Tak Malu Ke!
geram ribery jadi talam dua muka..semalam kata nak stay kek marseille, skang nak pindah plak...mende lu
More
17 years 7 months ago #9418 by zoronoa
cilakak punye mbr...abis komik aku kene kebas...da bace xnak anta balik...hampeh btol...
More
17 years 7 months ago #9585 by iEn
rimas tol.. ada2 jek tak kena... stop2 laah dengki tuu! aku tak penah nak cari pasal... jgn korang plak nak cari pasal ngan akuh.. fedup! :angry:
Time to create page: 0.564 seconds